Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Cossy by Aqua Giyim Ürünleri

Cossy by Aqua Giyim Ürünleri

Hamile gecelik sabahlık seti olarak birbirinden farklı birçok ürün çeşidi bulunur. Mevsim olayı fark etmeksizin yeni doğum yapmış anneler sabahlık ihtiyaçları olur. Çünkü doğumdan sonra annenin vücut ısısı düşüşe geçer; bu sebeple sabahlıkla ısı dengesi yerine getirilmeye çalışılır. Tüm hamile gecelik elbise ve pijama modelleri, annelerin rahat kullanmalarını yaşayabilmeleri için özel olarak üretilmiştir. Pijama takımlarının bel kısmı ise bedene göre ayarlanabilir özelliktedir. Hamileler için farklı konseptte hem pijama hem de gecelikler üretilmiştir. İhtiyaçlarınıza ve tercihinize göre dilediğiniz pijama ya da gecelik ürününü seçebilirsiniz. Kimi anneler gecelik ile rahat ederler kimileri ise sadece pijama tercih ederler. Ancak doğumdan sonra hastanede gecelik ve pijamaya ayrı ayrı ihtiyaç duyulur. Bu yüzden en az birer takım gecelik ve pijamaya sahip olmanız sizin için avantajlı olacaktır. Aynı şekilde ev ortamında da pijama ya da gecelikten birisini sürekli olarak kullanırsınız.

Cossy by Aqua Giyim Modelleri

Farklı renk, desen ve model seçenekleriyle gecelik ve pijamalar hamile ya da lohusa kadınlara üst düzey konfor sağlar. Hem kaliteli hem de bütçenizle uyumlu hamile, hastane, gecelik çeşitlerine sitemizden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Kış mevsiminde doğum yapan kadınlar genellikle uzun kollu hamile gecelik modellerini seçerler. Teninizde ağırlık hissetmeyeceğiniz ve cildinizin nefes almasını sağlayan kumaşlardan yapılmıştır. Uzun hamile ve lohusa gecelik ve pijamalar, set şeklinde satışa sunulur. Bu setlerin içeriği paketine göre değişiklik gösterir. Pijamalar hamileler ve lohusalar düşünülerek tasarlandığı için üst parçaları normal bedenlere göre daha geniş şekilde tutulur. Aynı şekilde gecelik çeşitleri de normal ürünlere göre biraz daha geniş kalıplı üretilmiştir.

Cossy by Aqua Giyim Fiyatları

Tesettür modellerini de rahatlıkla bulabileceğiniz hamile ve lohusa giyim ürünleri sitemiz içerisinde farklı renk ve desenlere sahiptir. Güpür detaylı modellerin zarif görüntüsünü yakalayabilecekken dilerseniz de desen hareketliliği ile özgün duruşu da sergileyebilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarında bulabileceğiniz kaliteli ürün yelpazesine sitemizden siparişle ulaşabilirsiniz.