Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Erdeniz Lohusa

Erdeniz Lohusa

İnce detaylarla süslenerek, klasik ve modern dokuyu bir araya getirmiş Erdeniz lohusa, sabahlık, gecelik ve pijama takımlarını kadınların lohusa dönemine özel tasarlanmıştır. Dikiş ve kumaş farkıyla, esnek ve özel hissettirecek dokusu ev yaşamında konforlu bir süreç geçirmelerine etki edecektir. Hamilelik sonrası oluşan şişlik ve deformaler için kapatıcı etkiye sahip, hamilelik döneminde ise vücudun rahat hareket etmesini sağlayan, sağlıklı kumaş kullanımıyla, sıkı hissetmeden esnek bir dönem geçirilmesine katkı sağlayacaktır. Özel dikişler, dantel süslemeler ve düğme kullanımıyla şık görünen etkileyici modellerdir. Geniş renk yelpazesi ve özel kol, bacak ve bel tasarımlarıyla şık görünürken rahat ve esnek hissedilmesini de sağlayacaktır.

Erdeniz Lohusa Giyim Modelleri

Geceleri rahatlık, sabahları konfor ve gün içinde esneklik sağlayacak özel tasarımlar, gecelik, sabahlık ve pijama takımları olarak sunulmaktadır. Özel dikişlerle bir araya gelen süslemeler, dantel ve transparan detaylarla dizayn edilmiş, etkileyici renk seçenekleriyle de herkesin rüyasına eşlik edecek tasarımlar olmuştur. Uzun kollu kimano modeller, iki parça alt ve üst pijama takımları, sabahlık ve gecelik modelleri modern tekstil ürünleriyle bir araya gelerek, dantel süslemelerle büyüleyici olmuştur. Uzun sabahlık, kısa sabahlık ve kıs kollu dantel işlemeli modeller kısa ve uzun gecelik, alt üst pijama takımları mevsimlere göre tasarlanarak, konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Göz alıcı modeller, renk ve tasarım farkıyla bir araya gelerek sunulmaktadır.

Erdeniz Lohusa Giyim Fiyatları

Uzun, kısa ve tek parça modellerle birlikte, set halinde de sunulan Erdeniz Lohusa takımları, göz kamaştırıcı tasarımlarla herkesi etkisi altına alacaktır. Şık dantelli, fırfırlı ve kurdeleli modeller, hem şık hem de modern görünmenizi sağlar. Aynı zamanda ev yaşamını da rahat hissetmenizi, konforlu ve esnek olmanızı sağlarken, hamilelik ve lohusalık dönemine özel seçeneklerle sunulur. Hamilelik döneminize özel XXL modellerle birlikte, lohusa döneminde özel XL, XS modellere de yer verişmiştir. Uygun ve ekonomik fiyatlarla % 100 güvenli ödeme seçenekleri sunarak, herkesin rahat ve konforlu bir şekilde gecelik, sabahlık ve pijama takımlarını kullanabileceği indirimli kampanyaları da sunar.