Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

FC Fantasy

FC Fantasy Gecelik

2012 yılından bu yana iç giyim sektöründe modanın ve kalitenin adresi olmayı başaran FC Fantasy birbirinden farklı tarzlarda ve bedenlerdeki tasarımları ile yeni sezon akın başlatmaya devam ediyor. Gecelik tasarımlarında konforu ve şıklığı ön planda tutan marka canlı duruşlar rengarenk kumaşlar ile şıklığa damga vuruyor. Bir gecelikten beklenenleri tümünü cevap veren marka her sezon için hazırladığı özel kreasyonu ile en güzel, en canlı, çarpıcı renk seçeneği ve çeşitlilikte modelleri ile tüketicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Her zaman şık ve konforlu bir görünüm tercih eden kadınların hamilelik ve duygusallık dönemleri için özel olarak tasarlanan ürünler tüm ihtiyaçları ve gereksinimleri karşılayacak özelliklere sahiptir.

FC Fantasy Gecelik Modelleri

Hamile kadınlar için rahat kesimler lastikli modeller ön plana çıkarken lohusa kadınlar için kolay emzirme özellikleri dikkat çekiyor. Bebeği rahatlıkla emzirebilmek için önden düğmeli olarak tasarlanan konsept içerisindeki gecelik modelleri şıklığı tamamlamak adına özel dokunuşlar ile tasarlanmaktadır. Dantel detayları ile gecelik dünyasında fark yaratmayı başaran FC Fantasy gecelik modellerinin tamamında kullanılan kumaşlar sağlıklı, kullanışlı ve konforlu olarak seçilmektedir. Her zevke ve her kullanıma uygun ürün çeşitleriyle sektörde her zaman ayrıcalıklı markalar arasında yerini belirleyen firma birbirinden farklı gecelik tasarımları ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Gündelik hayatın en önemli tekstil ürünlerinden olan gecelik piyasasında her yıl başarısını arttırarak ilerleyen FC Fantasy markası ürünleri sayesinde derin ve dinlendirici uykular yaşamak mümkündür.

FC Fantasy Gecelik Fiyatları

Her ürünü için farklı bir fiyatlandırma seçeneğiyle sunulan FC Fantasy gecelik modelleri kriterlerine göre de fiyat aralığını belirlemektedir. Model ve tasarımlarının yanı sıra kullanılan kumaşın da fiyat belirlemekte önemli bir unsur olduğu markanın tüm ürünleri gece boyu rahat etmek için özel olarak tasarlanmaktadır. Dantelli ya da sade her modelde lohusa ve hamile kadınlara şıklık ve konforu bir arada sunan marka her bütçeye uygun fiyatları ile her zaman tercih edilmeye devam etmektedir.