Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Feyza

Feyza Gecelik

Tekstil sektöründe gecelik markaları ilk sıralarda yer alan Feyza özellikle kadınlara yönelik pijama ve gecelik modelleri ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Günlük Hayatın en önemli ev tekstil ürünlerinden olan gecelikte bir marka olan Feyza her yıl yeni kreasyonu ile başarısını arttırarak ilerletiyor. Esnek ve konforlu kumaşları sayesinde tüm geceyi rahatlık içerisinde geçirmeyi sağlayan markanın birbirinden farklı tasarımları her mevsime uygun modelleri bulunmaktadır. Özellikle hamile ve lohusalar için özel ürettiği gecelik modellerinde kullanışlı yapılan ön plana çıkıyor. Gecelik modellerinin yanı sıra aynı zamanda iç giyim ve sabahlıkta da ülkenin lider firmaları arasında yerini alan Feyza, özellikle gecelik modellerinde oldukça şık tasarımlara sahip ürünler ile göz alıyor.

Feyza Gecelik Modelleri

Her zevke ve her kullanıma uygun çeşitlilikte ürün skalasına sahip olan marka, hamile ve lohusa kadınlar için sade ve kaliteli tarzda ürünler sunmaktadır. Şıklık ve konforu bir arada sağlayan modeller, yumuşak dokuları ve sıcak tutma özellikleri ile kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilmektedir. Her mevsime uygun ürünler arasında yer alan kışlık gecelik modelleri sıcaklık hissi ile beğeni kazanırken hem sıcak tutması hem de şık görüntüsü ile tercih ediliyor. Sıcak yaz gecelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan Feyza hamile gecelikleri ise şıklığı yansıtmak için birebir ürünler arasında yer almaktadır. Hamile kadınların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan ürünler geniş kesim ve lastikli modelleri ile dikkat çekerken hamilelerin beklediği konforu yakalamasına olanak sağlıyor. Lohusa gecelik modellerinde ise dikkat çeken detay emzirmeyi kolaylaştırmak için özel olarak yapılan tasarımlardır. Düğme kolaylığı ile bebeklerin kolaylıkla emzirilmesine imkan sağlayan modellerde desen çeşitliliği de oldukça geniş bir yer tutmaktadır.

Feyza Gecelik Fiyatları

İstenen her renk tonuna hakim olan hamile ve lohusa hanımların tercih edeceği şekilde tasarlanan geceliklerde kurdele gibi objeler dikkat çekiyor. Feyza markasının gecelik fiyatları çeşitli kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Üretiminde kullanılan kumaş fiyatın belirleyicisi olurken aynı zamanda farklı gecelik modelleri birbirine yakın fiyat aralıkları ile sitemizde tüketiciye sunulmaktadır.