Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

FLZ Giyim Ürünleri

FLZ Giyim Ürünleri

Birden fazla kullanıcının ihtiyacı ve zevkine uygun olarak tasarlanan gecelikler yalnızca hamilelik sürecinde değil aynı zamanda lohusalık döneminde de güvenle giyilebilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu pijama takımları uzman birer işçilik ürünü olmasıyla beraber çok fonksiyonluluk özelliğinden faydalandırır. Pek çok alternatife sahip olan pijama seçenekleri kış ayları için ve yaz ayları için farklı özellikleri barındırarak çeşitlenir. Genellikle göbek bölümü geniş olan pijamalar hamilelik döneminde karnınıza baskı uygulamadan konforlu olmanızı sağlar. Bel bölümünden itibaren genişleyen yapısı hamilelikten sonra lohusa döneminde de kullanılabilmesi sonucunu doğurmuştur.

FLZ Giyim Modelleri

Hamilelik ve lohusalık döneminde giyebileceğiniz modeller soft renklerde tercihi yapılsa da kırmızı, yeşil, siyah gibi yoğun renklerde de kullanılabilmektedir. Kendi zevkinize göre seçebileceğiniz giyim ürünleri farklı modellerle sitede karşınıza çıkar. Ön kısmında düğmeli olan modeller ise lohusa döneminde emziren anneler için uygundur. Sabahlıklı ürünler ile yataktan kalkar kalkmaz üstlerini örten anne adayları sağlıklarını da korurlar. Çiçek figüründen desen şekline kadar modeller üzerinde değişiklik yakalayabileceğiniz ürünler kendi zevkinize hitap edeni seçebilmeniz mümkündür. Hamilelik ve lohusalık süreci hem bebek hem de anne için önemli kabul edilen bir dönemdir. Bu süreçte tercih edeceğiniz pijama seçenekleri sizi zorlamayan yapıda olmalıdır. Yapacağınız faaliyetleri rahat gerçekleştirmenizi sağlayacak özelliklerdeki ürünler tercih edilmelidir. Giyim ürünleri kumaş kalitesi ile göz alıcı özellikleri bünyesinde barındırır. Hamilelik ve lohusa dönemleri içerisinde kendinizi daha şık ve konforlu bulacağınız ürünlerle rahatlık ana merkezinizde yer alır.

FLZ Giyim Fiyatları

Lohusa ve hamile giyim ürünleri olarak karşınıza çıkan modeller sağlığınızı gözetmesinin yanı sıra bütçenizi de göz önünde bulundurur. Bu ürünler uzun süre rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanıyacak yapıda şekillenir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretimleri gerçekleştirilir. Lohusa ve hamilelik dönemlerinde giyilen pijama takımları uzman birer işçilik ürünü detayların yapılmasının yanında sağlığınıza zarar vermeyecek bileşimleri bünyesinde barındırır. Anne ve bebek sağlığına katkıda bulunabilecek detaylara sahip olur. Tüm bu oluşumlar tamamlanırken kadınların kendilerini daha özel hissedebilecekleri tasarımlar meydana gelir.