Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İmer Giyim Ürünleri

İmer Giyim Ürünleri

Hayatın en özel zamanlarından biri kabul edilen hamilelik ve lohusalık dönemi boyunca konfor, kadınlar için oldukça önemli kabul edilen bir durumun varlığıdır. Bedensel pek çok değişimin yaşandığı bu süreçte kendinizi rahat hissetmek sağlığınız ve bebek sağlığı için önemlidir. Gebelik kaynaklı ortaya çıkan fiziksel değişimlerin olumsuz etkilerini en aza indirgemek için hamilelere yönelik tasarlanmış giyim ve bilhassa da iç giyim alternatiflerinden yararlanarak bu konforu elde edebilirsiniz. Hamile iç giyim, sağlıklı ve rahat bir gebelik süreci yaşamak için üzerinde hassasiyetle durulur ve önemini her daim hissettir.

İmer Giyim Modelleri

Olabildiğince keyifli ve rahat bir hamilelik geçirmek için özel üretilmiş iç çamaşırı modellerini kullanmanız gerekmektedir. Bedensel değişimin hayatın başka hiçbir döneminde olmadığı kadar hızlı gerçekleştiği bu süreçte tercih edeceğiniz hamile iç giyim modelleri sizin ve bebeğinizin konforu için tasarlanmıştır. Lohusaların kullandığı iç giyim modelleri ise genellikle emzirmeleriniz kolaylaştıracak parçalardan oluşur. Genel olarak vücudunuzun normalden çok daha fazla hassaslaştığı bir dönem olan hamilelikte, kumaş türlerine karşı aşırı bir hassasiyet gösterebilirsiniz. Alerji gibi can sıkıcı rahatsızlıklarla karşılaşmamak için, giysilerinizi doğru ve doğal kumaşlardan seçerek ilk adımınızı atarsınız. Atlet ve sütyen seçimleriniz için mümkün mertebe pamuklu ve benzeri kumaştan üretilmiş ürünleri tercih etmeniz faydalı olur. Yazın hamilelik geçiren anne adayları sütyen ve atlet seçimlerini terletmeyen malzemelerden seçmelidir. Kış hamileliği geçirenler ise sıcak tutan ürünler kullanır. Hamilelik döneminde ekstra ilaç kullanımı olmadığı için anne adaları sağlığına fazladan dikkat eder. Özellikle hamileliğin son dönemlerinde göbeğinizde ve genel olarak bedeninizde ani bir büyüme yaşarsınız. Bunun için bu döneme özgü geniş kesimli atletler ve özel tasarımlı hamile sütyenleri kullanmalıdır.

İmer Giyim Fiyatları

Seçilen iç çamaşırı özelliklerinde kaliteli malzeme, karnı saran bir tasarım, yumuşak doku bulundurulmalıdır. Yüksek belli ve karnınızı saran, pamuklu ve esnek yapıya sahip külotlar aradığınız konforu size verir. Bu süreci daha rahat ve güvenli geçirmenize yardımcı olacak ürün çeşitlerini ise site üzerinden uygun fiyat garantisi altında bulabilirsiniz.