Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Jenika

Jenika

Kendine has tarzını oluşturmuş Jenika, sabahlık, gecelik ve iki parça set halinde pijama takımlarıyla kadınların lohusa ve hamilelik dönemine özel tasarımlar ortaya koymuştur. Şık ve modern dokusuyla herkesin severek kullanabileceği esnek kumaş yapısı sunulmuş, göz alıcı desenlerle de süslenmiştir. Baskılı, dantelli ve farklı renk kombinasyonları bir araya gelerek, ev yaşamında da şık kalmanızı sağlayacak etkileyici seçeneklere yer vermiştir. Son dönemin en moda tasarımlarını sunarak, kimano modelleriyle bir araya gelen sabahlık ve gecelik tasarımları etkileyici model ve geniş renk yelpazesi sunacaktır. Şık tasarımlar, özel dikiş detayları ve modern dokusuyla bir araya gelerek, herkesin aşık olacağı özel hamile ve lohusa ürünleri olarak sunulmaktadır.

Jenika Giyim Modelleri

Sabahlık, gecelik ve pijama takımları olarak, alt, üst ve sabahlıklı modelleri tek bir set içinde yer almaktadır. Kol, bacak ve özel tasarımlarına da yer vererek, hamilelik ve lohusalık döneminde de modern ve şık görünmeyi sağlar. Bacakları sıkmayan, gövde ve göğüs kısmından bol olan modeller, kalça kısmının kapanmasını da sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kadınların bu dönemlerinden ilham alınarak herkesin hayran kalacağı şekilde tasarlanmış seçenekler, düğmeli, sade ve klasik modeller olarak sunulur. Uyumlu renkler ve etkileyici desenlerle sizi hayran bırakacak, göz alıcı modellerle kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Jenika modelleri, geniş renk seçenekleri ve özel tasarımlarla bir araya gelmiş, ince detaylarla süslenmiştir.

Jenika Giyim Fiyatları

Uygun fiyatlar ve ekonomik seçeneklerle, Jenika pijama takımları özel kumaş seçimleriyle esnekliği iki katına çıkararak, lohusa ve hamilelik döneminde rahat hareket alanı oluşturmaktadır. Özel terzi dikişi, esnek kumaş yapısı ve desenleriyle modern dokuyu üzerinde taşır, herkesi kendine hayran bırakır. İnce detayları, gösterişli renk geçişleri ve modern dantel tasarımlarıyla, kol, bacak, uyluk ve basen kısımlarını kapatan uzun modellere de yer verilmektedir. Her mevsim konfor ve rahatlıkla buluşturan seçenekler, rahat etmenizi sağlarken aynı zamanda ev yaşamında şık görünmenizi de sağlayacaktır. Çiçekli, sade ve klasik modellerle saten ve kadife kumaş seçeneklerini de sizlere sunarak, etkileyici modanın etkisini üzerinizde taşımanızı sağlar.