506 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Lhsm Giyim Ürünleri

Lhsm Giyim Ürünleri

Sıkıntısı, stresi ve daha birçok duygunun ardından kavuşulan bebeğinizle beraber lohusalık dönemine giriş yapılır. Dönem içerisinde kullanılan giyim ürünlerinde rahatlık ön plandadır. Zorlu bir mücadelenin ardından geçilen dönemde konfor ön planda tutulur. Birebirinden şık tasarımların yer alması ile lohusalık döneminiz de renklenir. Şık tasarımı ve canlı renkleriyle sizi buluşturur. Ayrıca bebeğinize kavuştuğunuz andan itibaren özel tasarımlara sahip olan aksesuarlarla özel hissedilen dönemi daha anlamlı hale getirirsiniz. Çünkü iyisi ve kötüsüyle geçen dokuz aydan sonra doğan çocuğun yarattığı sevinci tarif etmek imkânsız olsa da yapılan ince dokunuşlarla daha da anlam kazandırmayı başarabilirsiniz. Yumuşacık dokusuyla cildiniz üzerinde ipeksi bir dokunuşa sahip olacak lohusa pijamalarından lohusa sepetine kadar birçok farklı kategoride yer alan ürünler bebeğinizle geçirdiğiniz her anı daha da anlamlı hale getirir. Annelerin en büyük sevinci, 9 ay bekledikten sonra kucaklarına aldıkları bebekleriyle o buluşma anıdır. Lohusa ürünleri ve malzemeleri, doğum yapmaya hazırlık içinde olan annelerin ihtiyaçları olan ürünleri kapsar.

Lhsm Giyim Modelleri

Lohusa sepetleri, lohusa takımları, lohusa terlikleri, lohusa taçları, lohusa setleri olarak çeşitlenen modeller yeni bebekli dönemi giren kadınlar için anlam yüklüdür. Yaklaşan doğum ile stres ve panikleme nedeniyle aksaklıkların önüne geçmeniz için öncesinde yapacağınız planlamalar ile bebeğinize hoş geldin deme şeklinizi anlamlı hale çevirirsiniz. Ayrıca bu dönemde giyeceğiniz göz alıcı gecelik modelleri, nefes alabilen bir materyalden üretilmiştir. Böylece vücudunuzun doğal dengesinin de korunması sağlanır. Sitede yer alan birbirinden farklı ve özel tasarımlara sahip olan ürünlerle lohusa dönemlerinizi özel aralığına çevirebilmeniz mümkün olur. Hastanede ve sonrasında en çok ihtiyacınız olacak eşyaların, yumuşak dokuya sahip olması hassas cildinizi tahrişten korur.

Lhsm Giyim Fiyatları

Her kadın bebeği ile ilk tanıştığı anın özel çerçeve altında olmasını ister. Tasarımlı sepetler, terlikler, taçlar bulunduğunuz atmosferi değiştirir. Ayrıca bebeğinizin ismine özel hazırlanan ürünler ile eşi benzeri olmayan tasarımları sitede uygun fiyat karşılığında bulabilirsiniz. Bir fotoğraf karesini büyülü hale getirecek lohusa aksesuarları ile bebeğiniz ile olan anları eşsiz hale getirebilirsiniz.