Gösterilen sonuç sayısı: 40

Lohusam

Lohusam Gecelik

Şık ve kaliteli gecelik tasarımları ile annelerin ihtiyacı olan tüm kıyafetleri lohusam gecelik firması ürünleri ile dikkat çekmektedir. Hem hamilelik sürecinde hem de lohusalık döneminde kullanılmak için tasarlanan ürünlerin avantajları ön plana çıkmaktadır. Farklı kategorilerde binlerce farklı ürün sunan firma gecelik modellerinin yanı sıra hamile bluz, hamile tişört, hamile tayt gibi farklı tasarımlara imza atmaktadır. Doğum sonrası lohusalık döneminde annelerin en önemli ihtiyacı haline gelen gecelik tasarımlarında emzirme kolaylığı için tüm detaylar düşünülmüş durumdadır. Bebeği emzirme işleminde sorun yaşamak istemeyen anneler özel olarak tasarlanan bölümlere sahip lohusam gecelik modellerini tercih etmektedir.

Lohusam Gecelik Modelleri

Özel kumaşları ile gece boyu rahatlığın sağlanmasına olanak sunan gecelik modelleri aynı zamanda şık görünümleri ile de kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Tüm modellerinde hem şık hem de kaliteyi birlikte yaşama fırsatı sağlayan lohusam markası internet üzerinden ve bulunduğunuz her yerden rahatlıkla sipariş verebilme fırsatını da ayağınıza getiriyor. Özellikle lohusalık döneminde en fazla ihtiyaç duyulan uykunun, konforlu bir şekilde sağlanabilmesi için özel olarak hazırlanan lohusa gecelikleri emzirme dönemindeki annelere destek olabilmek için özel olarak tasarlanmaktadır. Gecelik modellerinin ön kısmında yer alan özel kesim bölümü ile bebek kolay bir şekilde rahatlıkla emzirilmektedir. Esnek yapısı ve kumaş kalitesi ile tercih edilen ürünler arasında yer alan lohusam hamile ve lohusa gecelik modelleri farklı tasarım seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Lohusam Gecelik Fiyatları

Tek parça ya da alt üst olarak 2 parça şeklinde tasarlanan gecelik takımları pamuklu kumaş yapısı sayesinde her mevsim konforlu bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. Hamile ya da lohusa kadınların sağlık açısından güven içerisinde kullanabileceği hamile ve lohusa gecelik ve pijama takımları lohusam.com farkı ile sunulmaktadır. Sitede yer alan tüm ürünler farklı avantajlar ve farklı fırsatlar ile sunulurken aynı zamanda rahatlık ve şıklığın temsilcisi olmaktadır. Her bütçeye ve her zevke uygun fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulan tüm ürünler rahat bir uyku için özel olarak hazırlanmaktadır.