Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Miss Loren

Miss Loren Gecelik

Hamileler için farklı konseptlerde pijama ve gecelik modelleri ile ön plana çıkan Miss Loren markası ihtiyaç ve tercihlere göre ürünler tasarlamaktadır. Hamilelik sürecinde rahat bir uyku yaşamak isteyen anne adayları gece kıyafeti tercihini de bu yönde belirlemelidir. Hafif, rahat ve konforlu gecelik modelleri ile mükemmel bir uyku deneyimi sunan Miss Loren markasının kalitesi ve ayrıcalıkları ile kullanıcıya sunulmaktadır. Cildi tahriş etmeyen özel kumaş yapısı rahat ve esnek kesim tarzı, dikiş estetiği ile son derece konforlu bir kullanım seçeneği sağlanmaktadır. Hamileler için gecelik seçiminde özgürlük tanıyan firma aynı zamanda rahat ettiren modelleri ile de tercih edilmektedir.

Miss Loren Gecelik Modelleri

Hamilelik dönemindeki rahatı lohusalık döneminde de yaşamak isteyenlerin yine ilk tercihi Miss Loren Gecelik modelleri olmaktadır. Doğumdan sonra yeni anneler için sıkıntılı bir süreç olan emzirme döneminde emzirme işleminin kolayca gerçekleşmesi için özel olarak tasarlanan ürünler farklı kumaş dokularına sahiptir. Bu zorlu dönemde geceleri kolaylık ve Konfor sunmak için hazırlanan gecelik ve pijama modelleri emzirmeyi oldukça elverişli tasarımlara sahiptir. Her mevsim için farklı kumaş dokusu ve her zevke göre farklı modelde tasarlanan ürünler annelere ekstra konfor yaşatmaktadır. Lohusa geceliği dendiğinde akla gelen modellerden olan omuz kısmı kolay açılan tokalı ya da düğmeli modeller en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca düğme yardımı ile kolaylıkla açılıp kapanabilen askılı gecelik çeşitleri klasik bir hamile kıyafeti olarak her zaman popüler olmaktadır.

Miss Loren Gecelik Fiyatları

Üst kısmı boydan düğmeli olan ikili pijama setleri ise annelerin severek tercih ettiği gece kıyafetleri arasında yer almaktadır. Kadınların ilk tercihlerinden biri olan Miss Loren Gecelik modelleri nefes alan hafif ve esnek dokusu ile konfor ve rahatlık sunmaktadır. Hemen her kadının gardırobunda yerini alan ürünlerin kumaş yapısı ve modeline göre fiyatları belirlenmektedir. Her bütçeye uygun fiyat aralığında sunulan Miss Loren Gecelik modelleri fiyatları kadar sunduğu avantajlar ile de yıllardır olduğu gibi bundan sonra da kadınların ilk tercihleri arasında yer alacaktır.