Gösterilen sonuç sayısı: 6

Monamise Giyim Ürünleri

Monamise Giyim Ürünleri

Hamilelik döneminde ve sonrasında lohusa gecelik modelleri konforlu bir giyim seçeneği oluşturur. Şık tasarımı ve canlı renkleriyle kadınların ilgisini çekmeye devam eder. Yeni anne olma hazırlığı taşıyan ya da olmuş olan kadınlara buluşturduğumuz ürünlerin farklı model seçenekleri arasından kolaylıkla seçim yapabilir. Yumuşacık dokusuyla cildiniz üzerinde ipeksi bir dokunuşa sahip olacak bu göz alıcı tasarımları kendi içerisinde barındırır. Kaliteli olarak nitelendirilen gecelik modelleri, nefes alabilen bir kumaştan üretilmiştir. Böylece vücudunuzun doğal dengesinin de korunması sağlanır. Askılı lohusa gecelik modelleri rahatlıkla açılıp kapanan düğmeleri ile emzirmede kolaylık yaşatır. Kendinizi özel hissetmenize vesile olacak yüksek seviyede bir konforu garantiler. Birbirinden çeşitli renk seçeneklerinin bulunduğu modeller arasından zevkinize ve tarzınıza uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Özenle seçilmiş farklı materyallerin birleşimiyle oluşturulan kumaşlar tasarımlarıyla sizin özel hissetmenize katkı sağlar. Kumaş özellikleri arasında ise hızlı bir nem transferini garantilemesi olarak görülebilir. Doğal malzemelerden üretilen hamile ve lohusa pijama-gecelik modelleri birinci sınıf kalitededir. Sunduğu yumuşaklık hissi hassas ciltleri üzerinde dahi etkisini gösterebilmektedir.

Monamise Giyim Modelleri

Uzun kollu gecelikler daha serin havalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Göz alıcı tasarımlara ve renklere sahip lohusa gecelik modelleri sayesinde evdeki giyiminize rahatlık getirirsiniz. Bu durumunuzun yanında ise şıklığı üzerinize katabilirsiniz. Rahatlığı şıklıkla birleştirmeyi sağlayan uzun kollu modellerimiz soft renkler olan ekru, mavi, pembe ve gül kurusu gibi çeşitli seçeneklerde bulunabileceği gibi canlı renk tasarımına sahip modeller de sizlerle buluşturulur. Hamile ve lohusa geceliklerinde tasarım ve model açısından çeşitlilik gösteren ürünler bulunabilir. Pamuksu dokunuşuyla cildiniz üzerinde herhangi bir ağırlık yapmaz. Ayrıca bu giyim parçaları, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Vücudunuza uyum gösterir.

Monamise Giyim Fiyatları

Sayfamızda bulunan ürünlere göz atarak hamile ve lohusa giyim seçenekleriniz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiziniz. Fotoğraflardan geceliklerin genel duruşunu incelersiniz. Beğendiğiniz modelin site üzerinden yapacağınız sipariş sonucunda hızlı bir şekilde adresinize teslimatı gerçekleştirilir. Farklı tasarımlarla meydana gelen ürünler arasında kendi tarzınıza hitap edecek şekilde seçiminizi yapabilirsiniz.