Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

NBB Giyim Ürünleri

NBB Giyim Ürünleri

Nbb ürünleri arasında emzirme sütyeni, lohusa atleti, doğum sonrası toparlayıcı göğüs alt slip, lohusa şortu, önden bağlamalı kimono, hamile kilodu, hamileler için kilotlu çorap, sıkılaştırıcı bacak çorabı, inceltici lohusa korsesi ve çeşitli hamilelik dönemi ürünleri yer alır. Doğum sonrası iç giyim korseleri, külotlar, sütyenler, tişörtler, şortlar ve ayrıca -dar tayt ya da çoraplardan herkese en az bir tane gerekir. Bu özel ürünlerin amacı, hamilelik ve doğum yapmış kadının vücudunu düzeltmenin yanı sıra vücudun iyileşmesini hızlandırmaktır. Karın kaslarının gerilmesi, göğüs büyümesi, cilt tonunun değişmesi doğum öncesi bulgulardır. Doğum sonrasında kesinlikle doğal fizyolojik değişikliklerin düzenlenmesi gerekir. Kadınların büyük çoğunluğu için eski formuna dönmek uzun ve çok hoş olmayan, çok çaba ve irade gerektiren bir süreçtir. Doğumdan sonra vücudun iyileşme sürecini hızlandırmak için gebelik sürecinde giyilecek ve lohusalık zamanında etkilerini göstererek özel ürünler NBB tarafından icat edildi.

NBB Giyim Modelleri

Doğum sonrası korseler, doğum yapan tüm kadınlar için birçok jinekolog tarafından önerilmektedir. Ve genellikle sezaryen ile doğum yapan kadınlara ihtiyaç duyulur. Gerçek şu ki, sezaryen ameliyatından sonra, karın fıtığı riski artar, bu da son derece tehlikeli olabilir ve bağırsak halkaları içlerinden düşebilir. Bu tür fıtık riskini sıfıra indirmek için, NBB korse takmanız gerekir. Bu ayrıca postoperatif sütürün sabitlenmesi görevi görür. Pelvis ve omurga eklemlerinde sorun yaşayan kadınlar için de korse, tayt ve sıkı çoraplar gereklidir.

NBB Giyim Fiyatları

NBB iç çamaşırı parçaları hızlı bir şekilde hamilelik öncesi şeklinize girmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zayıflayan omurgadan gelen stresi azaltır, doğum sonrası ağır kanamalarda uterus kasılmalarını normalleştirmeye yardımcı olur, karındaki doğal ama hoş olmayan hisleri gidermek için de etkilidir. Uygun fiyatlar ile sunulan ürünlerde ücretsiz kargo seçenekleri de mevcuttur. Siyah, beyaz ve bej popüler renk aralığıdır.