Gösterilen sonuç sayısı: 4

Penye Mood

Penye Mood Gecelik

Rahat şık ve özgün tasarımları ile yüksek kalite standartları sahip Penye Mood gecelikleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi olarak sunulmaktadır. 1989 yılından bu yana Türkiye pazarına yön veren penye markası yerel ve uluslararası pazarlar için hazırladığı koleksiyonları ile dikkat çekmektedir. Yıllık 1milyon satış âdetine aşan marka özellikle hamile ve lohusa gecelik ve pijama modelleri ile dikkat çekmektedir. Hamile ve lohusa kadınlar için hazırlanan özel tasarım ürünleri ile geçmişten bugüne varlığını sürdüren Penye Mood firmasının kullanımı kolay pijama ve gecelik modelleri adından söz ettirmeye devam ediyor.

Penye Mood Gecelik Modelleri

Anne adaylarının doğum çantalarında ilk sırada yer alan en önemli ürünlerden olan lohusa gecelik ve pijama setleri doğum sonrası emziren annelerin rahat etmesi için özel olarak tasarlandı. Esnek ve nefes alabilen pamuklu kumaş dokusuna sahip olan ürünler şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Hamilelerin ve lohusaların rahat şekilde hareket etmesini destekleyen ürünler şıklığına ve rahatlığına önem veren anneler için önemli bir seçim olmaktadır. Görsel şıklık arayanlar için özel olarak tasarlanan modeller emzirme özelliğine sahiptir. Emzirme sürecinde kıyafeti çıkartmadan özel bölümden kolaylıkla emzirme imkânı sağlayan pratik kullanım ayrıca zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Cilde zarar vermeyen, kaşındırmayan, terletmeyen bir rahatsız ettirmeyen kumaş dokusu ile özel bir tasarıma sahip modeller şık görünüme de yardımcı olmaktadır.

Penye Mood Gecelik Fiyatları

Hamilelik döneminde tercih edilen gecelik modellerinde renk seçeneği çok fazla dikkate alınmaz ancak lohusa pijama ve gecelik modellerinde renk tercihi de oldukça önemli bir yer tutar. Yeni anneler bebeğinin cinsiyetine göre renk seçimi yapar bu yüzden Penye Mood gecelikleri oldukça geniş renk seçeneğine sahiptir. Hijyen şartlarını taşıyan ürünler yıkandığında zarar görmeyen kumaşlardan üretilmektedir. Kırışmayan ve kolay ütülenen yapısı sayesinde kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Her mevsime uygun olarak uzun kollu ya da kısa kollu seçeneklerin bulunduğu koleksiyonlarda ayrıca şıklığı yansıtmak adına dantel ve aksesuar tasarımlar da mevcuttur. Farklı model ve özel tasarım hamile ve lohusa geceliği arayanlar için Penye Mood gecelik modelleri sitemizde en uygun fiyat alternatifi ile sunulmaktadır.