Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Polat Yıldız Lohusa Pijama

Polat Yıldız Lohusa Pijama

Hamilelik bir kadın için hayatının en önemli dönemidir. Özellikle doğum yaklaştıkça bu heyecan ve sevinç artar. Doğum ile birlikte daha başka ve heyecanlı yeni bir süreç başlar. Minik bebeğin kucağa alındığı ilk anda büyük bir mutluluk duyulurken aynı zamanda eşsiz bir huzur yaşanır. Bu yepyeni süreç içerisinde tabiî ki birçok ihtiyacı da beraberinde getirir. Küçük bebeğinizin ve sağlığının kendi rahatlık ve sağlığınızdan da geçtiğini fark ettiğiniz zaman her türlü ürünün en iyisini yapmaya başlarsınız. Bu bir lohusa terliğinden pijamasına kadar her türlü ürün için geçerlidir. Bebeğinizi kucağınızdan bir an olsun indirmeyeceğiniz lohusalık döneminde rahat edebileceğiniz giysileri giymek istersiniz. Bunlar da hiç şüphesiz lohusa pijamaları olmaktadır. Polat Yıldız marka lohusa pijamaları ile hem siz hem bebeğiniz rahat ederken şıklığınızı da koruyarak kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Polat Yıldız Lohusa Pijama Modelleri

Doğum yaklaşırken bir yandan lohusa döneminde giyeceğiniz kıyafetleri de araştırmaya başlarsınız. Polat Yıldız marka lohusa pijamaları ister sabahlıklı ister tek üst ve alt takım olarak kısa kollu ya da uzun kollu modelleri ile birçok seçenekte üretilmiştir. Her türlü ihtiyaç için farklı model ve desende tasarlanmış lohusa pijamalarının tümü önden düğmelidir. Dokuma kumaş, viskon kumaş ya da tamamen pamuklu esnek kumaş seçenekleri ile her türlü tercihe uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca sabahlıklı lohusa pijamaları dantel detaylı iken alt ve üstten oluşan pijama takımları çiçekli ya da çizgili birçok model seçeneğinde sitemizde yer almaktadır. Pijamaların tamamı tüm mevsimde giyilebilecek ürünlerdir. Ön düğmelerinin hepsi rahat olarak açılır ve kolay emzirme imkânı sağlar. Tüm ürünlerde geniş beden seçeneği de bulunurken ürünlerin hepsi rahat kesim özelliğine de sahiptir.

Polat Yıldız Pijama Fiyatları

Polat Yıldız lohusa pijamaları özellikle sabahlıklı takımları ve pamuklu alt üst pijama takımları ile en çok tercih edilen ürünlerimizdir. Ürünlerimizin hepsi orijinal ürünlerdir ve hepsi kampanyalı fiyatlardan sizlere sunulmuştur. Birçok ürünümüz siparişinizle aynı gün ücretsiz olarak kargoya verilerek en geç 3 gün içerisinde en kısa zamanda size ulaştırılır.