Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Poleren

Poleren Gecelik

Konforu kalitesi ve tasarımı ile yalnızca uyurken rahat etmek için giyilen gecelik ve pijamalar Poleren firmasının farkı ile tekstil sektöründe önemli bir yer edinmektedir. Geçmiş yıllarda deseni, modeli, rengi ile önemsenmeyen gecelik ve pijama ürünleri bugün sektör içerisinde artık çok daha önemli bir yer teşkil etmektedir. Poleren kategorisinde yer alan ürünler üzgün ve büyüleyici tasarımlara sahiptir. Yüksek kalitedeki kumaşlardan üretilen hamile ve lohusa gecelikleri aranan konforu sonuna kadar sunmaktadır. Bir gecelik de aranan tüm özellikleri taşıyan ürünler avantajları sayesinde geceliği bir tutkuya çevirecek nitelikteki model ve tasarımlara sahiptir.

Poleren Gecelik Modelleri

Ürün kalitesi gözle görülür derecede yüksek olan 1. sınıf kumaşlardan üretilen polen hamile ve lohusa gecelikleri pamuk ya da pamuk içeren kumaşlar ile üretilmektedir. Kullanma talimatına uyulduğu sürece bozulmaz, solmaz ve çekme yapmaz uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar. Hamile ve lohusa kadınların bir gecelikten beklediği tüm özellikleri sunan poleren gecelikleri tasarımlarındaki orijinallik ve eşsiz parçalardan oluşmaktadır. Daha önce görülmemiş tasarımlara sahip olan ürünler markanın öne çıkmasını sağlamaktadır. Klasik model ürünler yerine her bir ürünün farklı bir özel içerisinde tasarlanan Poleren gecelikleri ikili takım ve set halinde de sunulmaktadır. Şıklıktan vazgeçemeyen kadınlar için nakış örgü işleme gibi detaylarla hareketlendirilen modeller aynı zamanda püsküllü pul ve işlemeler ile de tasarlanmaktadır. Her mevsime uygun olarak sezonu özel hazırlanan koleksiyonlardan kış mevsimine atıf yapan temalı ürünler toplamaktadır. Sweetshirt kalınlığında ve kalitesinde sıcacık üstler ile vücut ısısını korumayı destekleyen gecelikleri lastikli alt kısımları ile de rahatlığı sağlamaktadır. Yaz aylarında tercih edilen modeller ise nefes alan özel kumaşlardan tasarlanmaktadır.

Poleren Gecelik Fiyatları

Orijinal desenlere sahip tüm modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Birbirinden farklı gecelik modelleri her bütçeye uygun fiyat seçeneği ile sitemizde yer almaktadır. Hamilelik ve lohusalık döneminde rahatlıkla kullanılabilen Poleren geceliklerine zaman kaybetmeden sitemizden uygun fiyat aralıklarında ve farklı ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Ürünler model ve kumaş yapısına göre farklı fiyatlarda sunulmaktadır.