Gösterilen sonuç sayısı: 3

Rozalinda

Rozalinda Gecelik

İnce detaylarla süslenmiş gecelik, pijama takımları ve sabahlık modelleri, hamilelik ve lohusalık dönemine özel tasarlanmıştır. Konforlu kullanım ve esnek hatlara sahip olan dikiş özelliğiyle, ev yaşamında şık görünüm sunacaktır. Şık olduğu kadar rahat bir etkiyi de kullanım alanınızda sunacaktır. Geniş model yelpazesiyle esnek, özel dikiş ve kesim modellemeleri oluşturulmuştur. Kapüşonlu, klasik yakalı, düğmeli ve basic modeller olarak, bel ve karın bölgesinden esneyerek özellikle hamilelik sürecinde içerisinde rahat hareket edilebilir bir tasarımla dizayn edilmiştir. Göz kamaştırıcı hatlar, ince detaylar ve özel dikiş teknikleriyle esneklik kazandıracak, şık ve özel hissetmenizi sağlayacaktır. Modern tasarımlarla göz kamaştırıcı, şık ve ince detaylarla süslenmiştir.

Rozalinda Gecelik Modelleri

Geniş pijama, gecelik ve sabahlık modellerine sahiptir. Kumaş yapısı yumuşak ve ipeksi dokuyla dizayn edilmiş, bel, omuz ve kolların sarılmasını sağlarken, esneklik payı da bırakılmıştır. Göz alıcı özel süslemelerle, düğmeli, fermuarlı, basic ve lastikli modellemelerdir. Pijama takımlarında üst ve alt takım uyumuyla konforlu kullanım sunacaktır. Özel hissettirecek, esnek detaylarla gün boyu içerisinde hafiflemenizi sağlayacaktır. Renk ve model farklarıyla, gençlik enerjisiyle ışıldamaktadır. Klasik sabahlık modelleri dantel detaylı, çiçek ve farklı desen detaylı ve düz klasik renklerle dizayn edilmiştir. Kadınların enerjisinden ve mutluluğundan ilham alınarak tasarlanmış olan modeller, esnek ve geniş hatlar sunarak, şık görünüme de etki edecek modern çizgilerle tasarlanmıştır.

Rozalinda Gecelik Fiyatları

Modern ve şık tasarlanmış, ince detaylarla süslenmiş özel pijama takımları, gecelik ve sabahlık modelleri yazlık aynı zamanda kışlık seçeneklerle sunulmuştur. Ekonomik fiyatlarla, kolay ödeme imkanı verilmektedir. Alt ve üst takım, sportif görünümlü modellemelerle birlikte klasik yakalı tasarımlarda bulunmaktadır. Desenli ve sade modellerle dönem kreasyonuna hitap eden özel tasarımlarla karşınıza çıkarılmıştır. Etkileyici ışıltısı, yumuşak ve ipeksi kumaşıyla lohusalık ve hamilelik döneminde içerisinde rahat hareket etmeyi sağlayacaktır. Etkileyici ve göz kamaştırıcı pijama takımları alt ve üst modellerle, tek parça gecelik ve sabahlık çeşitleriyle geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunulmuştur. Mutlu günlerinizin enerjisini taşıyan şık ve modern tasarımlarla göz alıcı renkli kreasyona sahiptir.