Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Şahnur

Şahnur Gecelik

Yıllardır tekstil sektöründe özellikle gecelik ve pijama modelleri ile dikkat çeken marka olan Şahnur hamile ve lohusalar için özel olarak tasarladığı gecelik modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Her yeni koleksiyonu ile başarısına bir yenisini daha ekleyen marka esnek ve konforlu kumaşları ile tüm geceyi rahatlık içerisinde geçirmeye imkan sunmaktadır. İnsanların kendini mutlu hissedeceği her mevsim ve her zevke hitap eden özel tasarımlara sahiptir. Özellikle hamile bir lohusa kadınlar için gecelik modelleri üreten Şahnur markasının ürünleri kullanışlı yapıları ile tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Şahnur Gecelik Modelleri

İç giyim ürünlerinde kullanıcıların zevklerine uygun olarak şık tasarımlar sunan marka tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Farklı zevklere ve farklı kullanımlara uygun çeşitlilikteki ürünleri ile sade ve kaliteli tarzları kullanıcılarına sunan marka, şıklık ve konforu aynı anda sağlamaktadır. Soğuk kış günlerinde sıcaklık hissi veren sıcak yaz akşamlarında ise rahat bir uyku konfor sağlayan kumaş yapısı detay tasarımlar ile hareketlendirilmektedir. Şıklığını geceleri de yansıtmak isteyen hamile ve lohusa kadınların gereksinimlerini karşılayacak özel tasarımlar hazırlanmaktadır. Hamileler için şıklığın yanı sıra kesim ve modelleri ile tüm gece rahatlığı sağlayacak ürünler dikkat çekmektedir. Lohusalık döneminde uykunun önemini dikkate alınarak tasarlanan geceliklerde emzirme kolaylığı sağlanmaktadır. Sade ya da özel dokunuşlarla kazandırılan hamile ve lohusalık geceliklerinde gizli emzirme özelliği ön plana çıkmaktadır. Hamile kadınların rahatlıkla kullanabileceği geniş ve lastikli ürünler tasarlanırken lohusalık gecelik modellerinde emzirmeyi kolaylaştırmak için farklı tasarımlar sunulmaktadır.

Şahnur Gecelik Fiyatları

Tek parça ya da alt ve üst olarak iki parça şeklinde tasarlanan ürünler farklı zevklere hitap edebilmek için farklı desen çeşitleri ile koleksiyonlarda yer almaktadır. Şahnur markası tarafından her ürün farklı şekilde fiyatlandırılır, fiyat birçok farklı Kriter dikkate alınmaktadır. Üretim aşamasında kullanılan kumaş hem geceleyin kullanılacağı mevsimi ve fiyatını belirlemektedir. Esnek kumaş yapısı sayesinde tüm gece rahat etmeyi sağlayan gecelikler hamileler ve lohusalar için şıklığı ve konforu bir arada sunmaktadır.