Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Sistina Giyim Ürünleri

Sistina Giyim Ürünleri

Hamile kadınların şık bir görünüm elde etmeleri için tasarlanmış olan taytlar kullanımıyla rahatlık sunar. Karnınızın giderek büyümesi ve bu alanda olan rahatlık arayışına cevap veren tayt modelleri sağladığı konfor ile birçok farklı kıyafetiniz ile kolay kombinlenir. Cilde zarar vermeyen kumaş yapısını içeren ürün özelliği tahrişe engel olacak niteliktedir. Yumuşak ve esnek yapıya sahip olan modeller karnınıza baskı uygulamadan hem bebek hem de kendi sağlığınıza uygun olarak tasarlanmıştır. Karın bölgesindeki ekstra genişlik elastik ve sıkmayan yapıdadır. Genişliğin var olması rahatlık vadeder. Hamile tayt modelleri, tüm vücudunuzda kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede şişlik, varis, ödem gibi problemlerin önüne geçilir. Ürünlerin tipik yüksek bel özelliği, pelvik bölgesi kasılmalarını ve bel ağrısını önler. Aktarılan oluşumları uygulaması ise rahat bir hamlelik dönemi geçirmeniz içindir. Düzenli egzersiz hareketlerini yapabilmeyi kolaylaştırır. Hamile sporları için kullanılan tayt kaslarınızın sıkışmasını kolaylaştırır. Ekstra olarak hamile döneminizde sağladığı rahatlığı, lohusa döneminde de devam ettirir. Likralı kumaş yapısı beden ile uyumun yakalanmasını sağlar.

Sistina Giyim Modelleri

Hamileliğiniz boyunca tayt giymek casual tarzınızda rahatlık elde ettirmenin yanında güvenlidir. Aşırı sıkı olmayan ve sizi özgür bırakan hamile taytları arasından seçiminizi gerçekleştirerek beğendiğiniz modeli kullanabilirsiniz. Hamile iç giyim ürünleri olarak görülen modeller birçok farklı renkten oluşmaktadır. Siz de zevkinize hitap eden modeli bularak rahatlığınıza katkıda bulunursunuz. Kış şartları altında kıyafetinizin altına giyebilirsiniz; vücudunuzun sıcak kalmasını sağlar. Bedeninizi saran yapısı ısı dengesini korumakla görevlidir. Uzun süre oturmalarda oluşan bacak ağrılarını kısıtlayıcı yapıdadır.

Sistina Giyim Fiyatları

Hamile ve lohusa kadınlar için üretilen iç giyim ürünleri tamamen cilt dostu olan materyallerden üretilmiştir. Kendi rahatlığınız için size sunulan en güzel ve en gerekli modellerden birini mutlaka edinmelisiniz. Site üzerinden verdiğiniz siparişleriniz ise en kısa süre içerisinde adresinize gönderilir. En uygun fiyat aralığında sunulan ürünlerde kalitenin hamile giyimi ile buluşması gerçekleştirmiştir. Yumuşak ve nefes alabilen yapıda olan giyim ürünlerini sitemizden bulabilir, ürünlerin görsellerini inceleyebilirsiniz.