Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Şule Onur

Şule Onur Gecelik

Yaz ve kış aylarında dikiş ve kumaş farkı kullanılarak, kadınların konforlu geçirmeleri gereken lohusa dönemine özel gecelik, pijama takımları ve sabahlık modellerine yer verilmektedir. Modern dokuyu hissettirmekte olan ipekli kumaş yapısına sahiptir. Yaz aylarında serin tutacak, kışları ise hava ısısına göre kalın kumaşlar seçilerek tasarlanmış modellerdir. Şık desen baskılı, düğmeli ve önden bağlamalı özel tasarımlar, günlük kullanım ve ev yaşantısındaki kullanımlar için idealdir. Hamilelik ve lohusa döneminde kadınların konforlu bir giyim alanından yararlanmasını sağlayacak, özel dikiş ve kumaş teknikleri uygulanarak dizayn edilmiştir. Kısa kollu pijama, gecelik ve sabahlık modelleriyle rahat hareket edebilmeleri aynı zamanda şık görünecek baskılı modellemeler ilgi çekicidir.

Şule Onur Gecelik Modelleri

Özenle dikilmiş, relax etki yaratacak modern dokuya sahiptir. Baskılı klasik lohusa pijama, gecelik ve sabahlık modelleri, şık görünmenizi sağlayacaktır. Desenli modeller, sade modeller ve yeni kreasyon ürünlerini farklı renk aynı zamanda boyutlarda kadınlara özel tasarlamıştır. Çiçek desenleri, basma modelleri ve gecelik çeşitliliğiyle şık görünüm kazandıracaktır. Rahat ve esnek hatlara sahip olan özel tasarımlar, geniş dikiş aynı zamanda kumaş farkıyla hamilelik döneminde de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Konforlu, şık ve estetik bir etki uyandıracak, özel kumaş yapısına sahip olan esnek modeller olarak dizayn edilmiştir. Dış giyim ve ev giyimi alanında geniş yelpazeye sahiptir.

Şule Onur Gecelik Fiyatları

Uygun fiyat seçenekleriyle, özel kreasyon ürünleridir. Ekonomik fiyat seçenekleri sunarken, geniş ürün yelpazesiyle hamilelik döneminde ve lohusa döneminde seçeneklerinizi artırmaktadır. Şık kesimleri, özel dikiş teknikleri ve tasarım modelleriyle göz kamaştırıcı etkiye sahip özel modellerdir. Elbise, pijama, gecelik, kapri pijama ve çiçek desenli elbise çeşitliğiyle, güzel görünmenizi sağlarken aynı zamanda konforlu olabileceğiniz modellere yer verilmiştir. Kadınlardan ilham alınarak tasarlanmış olan modeller, etkileyici kesim hatlarıyla modern dokuyu üzerinde taşımaktadır. Uygun fiyat ve ekonomik ödeme seçenekleri sunarak, sevdiğiniz modelleri almanızı sağlayacaktır. Şık ve estetik gecelik, pijama ve sabahlık modellerinin yanı sıra dış giyim alanında özel elbise kreasyonuna da yer verilmiş göz kamaştırıcı etkiye sahiptir.