Tek bir sonuç gösteriliyor

Türen

Türen Gecelik

Modern kesim ve özel kumaş kullanımıyla şık pijama takımları, gecelik ve sabahlık modelleri hamilelik dönemindeki kadınlar için tasarlanmıştır. Düğmeli, basic, fermuarlı üst modellerle, lastikli ve ipli alt modeller takım çeşitliğine sahiptir. İnce detaylarla süslenmiş, desen baskılı ve tasarım yaka modellemeleriyle, şık kombinasyonlar olarak hazırlanmış, günlük ev yaşamında kullanmak için idealleştirilmiştir. Yaz ve kış kreasyon modeller, sevilen baskı çeşitliliğine sahiptir. Enerjik desenler, sade ve şık modellerle günlük kullanımlarınızda hafiflik ile ferahlık sağlayacaktır. Lohusa ve hamilelik dönemlerine özel seçeneklerle, düğmeli klasik yaka ve basic tişört modellerle de konforlu bir kullanım sağlanacaktır. Şık ve tasarım pijama, gecelik ve sabahlık seçenekleriyle son dönemin moda etkisini hissettirir.

Türen Gecelik Modeller

Kısa kollu ve uzun kollu pijama takımlarıyla, esnek ve özel dikiş gecelik modelleri, ipeksi kumaşlarla dizayn edilmiş etkili bir kullanıma sahiptir. Modern dokuyu hissedebileceğiniz etkileyici ve sade modellerle birlikte, desenli, ince süslemelerle göz alıcı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Alt ve üst pijama takımlarıyla bir araya gelen şık tasarımlar, düğmeli klasik görünümle modern dokunun ezgisini de üzerinde taşımaktadır. Mutlu ve sevinç dolu günlerinize özel desenlendirilmiş, tasarlanmış aynı zamanda modaya uygun kreasyonlarla çeşitlendirilmiş seçeneklere sahiptir. Şık ve modern dokuyu estetik bir bütünlük içinde sunmakta olan pijama, gecelik ve sabahlık modelleri olarak, konforlu, esnek ve rahat kullanımla sizleri tanıştıracaktır.

Türen Gecelik Fiyatları

Ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Uygun seçenekler sunarak, yazlık ve kışlık pijama takımlarını, hamile gecelik, hamile sabahlık ve hamile pijama takımları olarak sunmaktadır. Sizi özel kılacak ince süslemelerle birlikte desenli ve sade modellerle geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Hamilelik ve lohusa dönemine özel dikiş teknikleri uygulanmış, esneklik ve konfor sağlanarak yumuşak kumaş seçeneklerinden dizayn edilmiştir. Şık ve modern etkinin izlerini taşımakta olan yeni tasarımlar, genç, enerjik ve klasik tasarımlarla herkesin sevebileceği özel kreasyon modelleridir. Uygun fiyat, kolay ödeme yöntemleri ve geniş yelpazesiyle düğmeli, sade, fermuarlı üst modellerle birlikte, elbise şeklinde tasarlanmış tek parça modellere de yer verilmektedir. Sezonun en gözde pijama ve gecelik modelleri sunulmaktadır.