Gösterilen sonuç sayısı: 2

Önden Düğmeli Lohusa Gecelik

Önden Düğmeli Lohusa Gecelik

Hamilelik döneminde kullanacağınız gecelik oldukça önemlidir. Aynı şekilde gebelik sonrası da lohusa gecelik seçiminiz de oldukça önemlidir. Bu dönemlerde vazgeçilmeziniz olacak bu ürün sağlıklı uyumanız ve bebeğinizle geçireceğiniz zamanda çok rahat olmalıdır. Bebek sahibi olduğunuz zaman yaşamınızda yeni bir saya açılır. Tüm düzeniniz ve yaşam şekliniz değişir. Uyku saatleriniz, dinlenme ve ev içindeki işlerinizin her biri değişim gösterir. Bu yeni hayata başlarken gerek duygusal yönden gerekse fiziksel yönden birçok değişim yaşarsınız. Bu nedenle kıyamet seçiminiz de rahatlık ve konforunuzu tam sağlamalıdır. Gebelikte tercih ettiğiniz gecelik ve pijama çeşitleri gerek bebeğin gelişimi gerekse sizin rahatlığınız için fiziksel rahatsızlık vermeyen modellerden olmuştu. Aynı şekilde lohusa dönemindeki seçimlerde de gerek lohusa pijama gerekse gecelik tasarımları da aynı rahatlıkta olmalıdır. Model, kumaş yapısı ve birçok detay dikkate alınmalıdır. Yapacağınız tercihlerde önden düğmeli lohusa gecelik size avantaj sağlar. Rahat giyip çıkarma, bebeğinizi emzirme veya başka durumlarda pratik kullanım konusunda çok daha konforlu olabilirsiniz.

Önden Düğmeli Lohusa Gecelik Modelleri

En güzel tasarımlara sahip ürünler renk, desen ve beden tercihleriyle online satışta görücüye çıkmaktadır. Düğmeli modellerin en pratik yanı kolaylıkla açılıp kapanabilmesidir. Bu nedenle lohusalık döneminde en fazla tercih edilen model olmaktadır. Emzirme yaparken kıyafet değiştirme gereği duymadan rahatlık ve kolaylıkla bebeğinizi emzirmeniz mümkün olur. Özellikle doğumdan sonraki ilk aylarda çok sık emzirme gerekecektir. Rahat ve kolay yanı gece boyunca da yatarken işinize yarar. Gece bebeğiniz uyanıp emzirme istediğinde de modeller size kolaylık sağlayacaktır. Doğum sonrası hastanede olduğunuz anlarda da gerek emzirme gerek konfor açısından da sizin için en uygun çeşittir.

Önden Düğmeli Lohusa Gecelik Fiyatları

Gecelik alırken dikkatli davranmanız gerekir. Önden düğmeli modeller çok fazla ilgi görmektedir. Karın bölgesini sıkmayan ve rahatsızlık vermeyen yapılarıyla lohusa AVM trendlerini ayağınıza kadar getirmektedir. Doğum öncesi olduğu gibi sonrasında da büyük rahatlık sağlayan çeşitler online alışverişte beğeninize sunulmaktadır. Rahatlıklarına düşkün annelerin ilk tercihleri bu modeller olmaktadır. En iyi kampanya fiyatları ve büyük indirimlerle sitemizin ürünlerinden seçim yapabilir, rahat ve konforlu bir süreç geçirebilirsiniz.