Gösterilen sonuç sayısı: 33

ÖNDEN DÜĞMELİ LOHUSA GİYİM MODELLERİ

Önden Düğmeli Lohusa Giyim

Lohusalık dönemi yeni annelerin vücutlarının toparlanma evresidir diyebiliriz. Bu dönemde vücutta doğum sonrası ağrılar ve sancılar baş göstermeye başlar. Bunun en büyük nedeni, hamilelikte değişen vücudunuzun eski formunu almaya çalışmasıdır.

Bu yüzden anneler uykularına, günlük hareketlerine ve sağlıklarına maksimum özeni göstermelidirler. Önden düğmeli lohusa giyim ürünlerimiz yazlık veya kışlık olarak tasarlanmakta ve sizlere en iyi konforu sunacak kaliteli kumaşlarla üretilmektedir.

Anne adayları, hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak, vücudunuzu sıkmayacak ve nefes almasını sağlayacak, emzirme kolaylığı sunan düğmeli lohusa giyim ürünlerimizi mağazamızda pek çok renk, detay, model ve desen seçeneğiyle bulabilirsiniz.

Önden Düğmeli Lohusa Takımlarda Marka Seçeneklerimiz

Doğum ertesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve yaklaşık 6 haftalık lohusalık dönemini kolay bir şekilde atlatmanızı sağlayacak önden düğmeli lohusa kıyafetlerimiz mağazamızda farklı markaların logolarıyla sizlerle buluşuyor.

Hamile giyiminin önde gelen ve sitemizde yer verdiğimiz bu markalardan bazıları ise;

·Eyl Collection,

·Artış,

·Polat Yıldız,

·Sevim,

·Effort,

·Bone,

·Monamise,

·Feyza,

·FC Fantasy,

·Catherine’s Mom,

·Anıl,

·Türen,

·Mecit,

·Şule Onur markalarıdır.

Her birini özenle seçtiğimiz bu markaların en beğenilen ve en kaliteli koleksiyonlarını mağazamızda bulunduruyoruz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürün çeşitliliğimiz, doğumdan sonra giyilen pijama takımları konusunda en zengin kreasyonlardan oluşmaktadır.

Desenli ve Önden Düğmeli Lohusa Takımlar

Desenli takımlar, bayanların lohusalık dönemlerinde özgür ruhlarını yansıtabilecekleri en gözde modellerimiz arasında yerini alıyor. Desenli takımlarımız kampanyalarımız sayesinde hızla tükendiğinden, hemen siparişlerinizi oluşturmaya başlamanızda fayda vardır.

Desenli ve önden düğmeli kadife lohusa takımları günün her anında kullanılabilecek bir rahatlık sunacaklardır. Geometrik desenler, egzotik çiçek desenleri, tüy desenleri, gül desenleri ve puantiye baskıları bulunan bu takımlara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda lohusa gecelik tesettür modellerimiz, kapalı giyimi tercih eden annelerin de beğenisini toplamaktadır.

Dantelli Önden Düğmeli Lohusa Takımlar

Dantel detaylar kadınların her zaman kıyafetlerinde yer vermeye önem verdikleri detayların başında yer almaktadır. Kol, omuz ve yaka detayında dantel işlemesiyle şıklık elde etmek isteyen anneler için dantelli takımlarımız da bulunuyor.

Tesettür giyinen bayanlar, kol uçlarında dantel detayına yer veren iç göstermeyen lohusa pijama modellerimizi inceleyebilirler. Bu modeller annelikte aradığınız kapalı giyimi sizlere sağlamak için tasarlanmaktadır. Böylelikle muhafazakar giyiminizi gerektiği gibi koruyabilirsiniz.

Büyük Beden Takımlar

Gecelik ve pijama takımlarımızın hemen hemen tamamında büyük beden seçeneğine yer veriyoruz. Eğer 3XL beden ve daha üzeri bedenlerde battal lohusa gecelik aramaktaysanız, bu ürünleri de büyük beden lohusa giyim kategorimiz altında bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Hızla değişen vücudunuzdan ötürü bedeninizi bilmiyorsanız, beden tablomuz üzerinden gebelik haftanızı, kilonuzu ve boyunuzu hesaplayarak seçmeniz gereken bedeni kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu seçimde size uzman bir ekiple yol gösteriyor, doğru ürünleri tercih etmenizde tam bir destek sağlıyoruz. Bununla birlikte büyük beden lohusa giyim kategorimizde de zevkinize ve bedeninize uygun birçok seçeneği bir araya getirdiğimizin altını çizmemizde de yarar vardır.

Emzirme Kolaylığına Sahip Düğmeli Lohusa Takımlar

Mağazamızda bulunan gecelik ve pijama takımları, 2019 ve 2020 sezonunun moda ürünleridir. Bu takımları yarıya kadar düğmeli veya boydan tamamen düğmeli olarak farklı modellerde tercih edebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Bilhassa annelerin bu takımlarımızı tercih etmesinin en temel nedeni, emzirme kolaylığı sunmalarıdır. Gecelik veya pijama takımınızı hastanede ya da evde kullanırken, bebeğinizi emzirmek konusunda sıkıntı yaşamak durumunda kalmazsınız.

Çünkü tamamen kapalı veya bel ayarı bulunmayan kıyafetler, emzirme işleminde sizi ve bebeğinizi zora sokacaktır. Bu nedenle hastane çantanıza ekleyeceğiniz en kullanışlı takımların emzirme kolaylığına sahip olan önden düğmeli lohusa gecelik ve pijama takımları olduğunu söyleyebiliriz.