493 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Sabahlık Lohusa Takımları

Sabahlık Lohusa Takımları

Anne olmaya hazırlanan bayanlar için hamilelik döneminin her süreci dikkatli kıyafet seçimleriyle daha rahat ve konforlu olunmasını etkiler. Sonrasında başlayan lohusalık devresi gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak oldukça yoğun geçer. Yorucu geçen hamilelik sonrası mutlu sonu yakalayarak bebeğinizi kucağınıza almak keyif ve heyecan vericidir. Bu dönemde rahat etmenizi sağlayan kıyafetlerin başında hamile sabahlığı gelir. Sağlığınızı ve konforunuzu üst seviyede tutmak, rahat bir süreç geçirmek psikolojik anlamda siz etkileyeceği gibi bebeğinizle olan ilişkinizi de etkileyecektir. Gün içerisinde ve akşamları ev içerisinde yaşayacağınız yoğun tempoda sabahlık lohusa takımları size en büyük rahatlığı sağlayacaktır. Kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan üretilen modeller size ve minik yavrunuza zarar vermeyecektir. Ürün hammaddesi pamuklu, yumuşak ve genellikle penye kumaş ağırlıklıdır. Doğum öncesindeki hazırlıklar içinde olan lohusa gecelik gibi üzerinize alacağınız sabahlık da gün boyu konforunuzu etkileyecektir.

Sabahlık Lohusa Takımları Modelleri

Online alışverişte birçok farklı model seçeneği ile karşılaşacaksınız. Bazen takım şeklinde pijama ve gecelikle birlikte satışta olan ürün çeşitleri yani lohusa takımı modellerini göreceksiniz. Alışverişinizi yaparken tüm özellikleri ve ihtiyaçları belirlemeniz önemlidir. Tekli modeller veya takım olarak alacağınız ürünler günlük ihtiyacınıza tam cevap verecek nitelikte olmalıdır. Sağlığınız göz önünde bulundurularak üretilen modeller farklı renk ve bedenlerdedir. Tasarımlarına hayran kalacağınız çeşitler şıklığınızı da önemsediğinden oldukça beğeni alacaktır. Birbirinden şık modeller, her zevke ve her bedene uygun çeşitler online alışverişle kapınıza kadar gelmektedir. Farklı tasarımlardan seçim yaparken mevsim koşullarını da göz önüne almanız gerekiyor. Her mevsime uygun farklı tasarım çeşitleri en kaliteli kumaş hammaddesiyle karşınızda olacaktır.

Sabahlık Lohusa Takımları Fiyatları

Birbirinden şık hamile ve lohusa sabahlıklar farklı kesimlerde olup gününüze renk katacak modellerdedir. Doğumdan sonra başlayan ziyaretlerde bebeğiniz ve kendinizi gelen konuklara en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz. Şıklığınızdan taviz vermeyen sabahlıklar hastane odasından itibaren evinizde de bedeninizi saracaktır. Lohusalık sürecinde emzirme veya başka nedenlerden dolayı sıklıkla hareket içinde olacaksınız. Yatağınızdan kalktığınız her an sağlığınızı koruyacak bu önemli ürünü üzerinize geçirerek üşüme ve diğer problemlerden de uzaklaşmış olacaksınız. En uygun fiyatlarla ve oldukça ekonomik alışverişlerle lohusa döneminizde ihtiyaç duyacağınız tüm modellere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.