₺84,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
1

Şahinler

Şahinler

Kadınların hamilelik sonrası annelik dönemlerini konforla tanıştıran Şahinler modelleri, modern tekstil ürünlerinde şık ve tasarım ürünler olarak sunulur. Annelerin emzirme dönemine özel tasarımlarla, kolay açılabilen sütyen ve atlet modelleriyle tasarımda fark yaratarak, şık ve fit görünümü de bir araya getirmiştir. Şık modellerin özel tasarımları kısa zamanda hamlelik sonrası emzirme konforuyla tanışmanızda etkili olacak, özellikle bedeninize yakışacaktır. Dikişsiz ve dikişli modeller vücudunuzu saran atletle birlikte üst kısmından meme üzerine çıtçıt takılarak, açılma ve kapatma sürecinde hızlı olmanızı sağlayacaktır. Pratik kullanım ve özel dikişleriyle uzun süre konforlu ve rahat kullanım sağlayabilir, beyaz modellerin vücudunuzda şık görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Şahinler Giyim Modelleri

Askılı sütyen modelleri, emzirme dönemi için göğüs üzerinden açılır kapanır çıt çıtlar kullanmıştır. Atlet ve sütyen olarak dizayn edilmiş modeller, bel ve sırt bölümünden sıkmadan, kayma yapmadan özel teknolojilerle bir araya getirilmiştir. Şık tasarımlarla birlikte, kadınların hamilelik döneminde vücudunda biriken ödemleri de hesaba katarak, esneklik konusunda lastik ve dikiş kullanımında farklı tasarımlar kullanarak, vücudun sıkı bir etki altında kalmamasını sağlamıştır. Modern tekstil ürünlerinde, iç çamaşırların emzirme dönemine göre açılır ve kapanır şekilde tasarlanması, vücudun tamamen soyunmadan emzirme işleminde pratik bir yöntem olarak kullanımına etki etmektedir. Amacına ulaşan ve kadınların bu döneminde destek olan Şahinler , modern tekstil ürünlerini sunar.

Şahinler Giyim Fiyatları

Sütyen ve atlet modeller, renk ve model farkları olarak kullanıcının zevklerine göre dizayn edilmiştir. Kadınların rahat ve esnek bir şekilde atlet ve sutyen kullanması için dizayn edilmiş modeller, farklı fiyatlarla ve kampanyalarla bir araya getirilmiştir. Özel tasarımların kadınların bu konfor aradıkları döneme özgü tasarlanması, şıklık ve kumaş renklerinin estetik alanından da ödün vermemektedir. Şık atletler, sütyen ve askılı atlet ile sütyen modeller ile, Şahinler iç çamaşır tekstil ürünleriyle sizlere sunulmaktadır. Konfor ve sevgi odaklı tasarımlarla, emzirme döneminizde kısa ve pratik seçenekleri kullanarak, hamilelik sürecinde çektiğiniz sıkıntıların tadını çıkarabilirsiniz. Bu süreç sizin konforunuz ve rahatlığınız için dikkate alınarak yeni modellerin tasarlanmasını sağlamaktadır.