Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Tayt Korse

Tayt Korse

Hamilelikle beraber alınan kilolardan kurtulmak her annenin ilk amacı. İşinizi kolaylaştıracak tayt korse sayesinde, kısa bir süre içinde istediğiniz bedene kavuşabilir ve istediğiniz kıyafeti giyebilirsiniz. Tayt korse; kadınların vücudunun alt kısmını tam anlamıyla sararak birçok farklı avantajı da beraberinde getiriyor. Bunların başında ise incelme gelmekte. Hamilelik öncesinde ve sırasında alınan fazla kilolar, birçok kadın için can sıkıcı bir durumdur. Buna bir son vermek ise tayt korse ile çok zor değil. Basen, baldır, kaçla ve karın kısmına tamamen saran ürün, kısa bir zaman dilimi içinde incelmeyi de beraberinde getiriyor. Özellikle pantolon giymeyi seven kadınlar, bu özel ürünle amaçlarına ulaşıyorlar. Düzenli bir kullanımla, yağ yakımı da söz konusu. Diyetinize yardımcı olacak korse, bu açıdan bakıldığında son derece işlevsel. Üstelik rahat ve şık olması diğer artıları.

Tayt Korse Modelleri

Kaliteli tayt korse modelleri, her beğeni ve zevke uygun olmasıyla beklentileri sonuna kadar karşılıyor. Yüksek bel olarak üretilmiş tayt korseler son derece şık. Üstelik değişik renklerle farklı beğenilere hitap ediyor. Şardonlu korse taytlar bir diğer opsiyon olarak kadınlara sunulmakta. Göbeğin üstünden başlayarak ayak bileklerine kadar uzanan ürün, kaliteli malzemeden imal edildi. Böylelikle kullanım süresi son derece uzun bir hale getirildi. Tamamen deriden oluşan modeller ise sıra dışılığı seven kadınlar için harika bir seçim. Ayrıca ön kısmı deri olan tayt korseler, daha farklı bir alternatif olarak sitemizde yer alıyor. Renk çeşitliği beğeni topluyor. Siyah, bordo ya da lacivert gibi renklerin arasından hemen seçim yapabilirsiniz. Basen bölgesini toplayan, bacakları şekillendiren ve güzelliğinizi öne çıkaran ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

Tayt Korse Fiyatları

Tayt korse fiyatları, kullanılan kaliteli malzeme göz önünde bulundurulduğu zaman son derece ucuz. Çok uzun yıllar boyunca giyebileceğiniz bu özel ürünleri, uygun fiyat karşılığında, online olarak sitemizden satın alabilirsiniz. Bu noktada sunulan değişik fırsat ve indirimleri değerlendirebilme şansınız var. Kaliteden taviz vermeyen yapımızla, uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.