1

X Lady

X Lady

Hamilelik dönemi her kadının güzel ve keyifli bir süreciyken aynı zamanda vücudunda oluşan ödem ve şişmelerle sağlıksız bir sürece sahip olmasını sağlamaktadır. Şık görünmek isterken, vücudunu sıkan iç çamaşırları kullanması, vücudunda izlerin oluşmasına ve çatlakların artmasına neden olmaktadır. Bu süreçte, X Lady tasarımları, vücut hatlarına zarar vermeden, esnek ve konforlu kullanımlarla hamilelik dönemine özel iç çamaşırı tasarımları sunmaktadır. Külot modeller, bel ve basen kısmını sıkmadan, rahat ve konforlu kullanıma imkan verirken, şık tasarılarla da göz alıcı estetik seçeneklere yer verir. Özel tasarımlar, özenli dikiş modelleriyle bir araya gelerek, güzel görünümlerine katkı sağlarken, içinde rahat hareket etmenin de vereceği etkiyi daima hissettirecektir.

X Lady Giyim Modelleri

Dantelli modeller, vücudun güzel görünmesini sağlarken, esneklik ve kusursuz tasarımlarla hamilelik dönemindeki sıkıntıların da minimum seviyeye inmesini hedeflemektedir. Elastik yan dantelli kumaş kullanımıyla basenlere ve kalça kısmına baskı yapılmayacağı gibi bel çizgisinin de oluşmaması hedeflenmektedir. Sıkı ve formda görünmek için ince kumaştan dizayn edilerek, estetik görünümünden de ödün verilmeden kullanılması sağlanmıştır. Özel tasarımlarla göz kamaştırıcı modern külotlar, hamilelik sürecinde kendinizi güzel hissetmeniz için de idealdir. Özenli tasarımlarla gün boyu kendinizi şık ve özel hissedeceğiniz külot modeller esnek ve iz bırakmayan lastik kullanımıyla hamilelere özel tasarlanmış kumaş ölçülerine göre dizayn edilmektedir. X lady farkıyla göz alıcı etkiyi sunacaktır.

X Lady Giyim Fiyatları

Yüksek bel lohusa hamile külot, modern dokusu ve tasarımıyla uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Beden ve renk seçenekleri sunulan modeller, dantelin verdiği ince işçilikle özel ve kaliteli görünümünü daima yerine getirerek, göz alıcılığından ödün vermeyecektir. Hem şık hem de konforlu bir kullanım için bütün hamilelik sorunlarına karşı tasarlanmış kumaşıyla, elastik bir etki sunarak, vücudun sıkılmadan uzun süre kullanabileceği şekilde dikilmiştir. Ekonomik fiyatlarla, göz kamaştırıcı hatlar, uygun indirim seçenekleriyle de bir araya gelerek X lady ürünlerinde sizi özel hissettirecek kolay ödeme yöntemleri de sunmaktadır. Konfor ve şıklık için ideal modeller, hamilelik sürecinde size destek olmak için lohusa kreasyonlarında yer almaktadır.