Gösterilen sonuç sayısı: 2

Yazlık Lohusa Gecelik

Yazlık Lohusa Gecelik

Hamilelik dönemi ve ardından gelen süreç sonrası olmazsa olmazlardan biri lohusa gecelik ve pijamalarıdır. Giyim konforunuz ve rahatlığınız bu dönemde önemli olup tüm tasarımlar bu hassasiyete yapılmaktadır. Yaşadığınız uzun hamilelik dönemi ve size kattığı zorluklardan sonra bebeğinizi kucağınıza aldığınız gün birçok sıkıntıdan kurtulursunuz. Bu süreçte de lohusalık ve onun getirdiği yoğun ve stresli günler başlar. Uyku önemlidir. gece iyi dinlenmek ve bebeğinize daha enerjik zaman ayırmak için uyku düzeni gereklidir. İyi bir uyku çekmeye yardımcı olacak size özel lohusa pijama çeşitlerinden mutlaka bulundurmanız gerekecektir. Gecelik ve pijamalar bu döneme uygun olarak en sağlıklı kumaştan ve sizi rahatsız etmeyecek modellerden seçilmelidir. Üreticiler bu konuda oldukça dikkatli olup size bu rahatlığı sağlayacak modeller tasarlamaktadır.

Yazlık Lohusa Gecelik Modelleri

Anne adayının mutlu ve huzurlu olması çok önemlidir. Doğum sonrası hassaslaşan duygular ve hormonal değişimler biraz etki yaptığından her yönden anneye destek olunmalıdır. Kıyafetler konusunda mevsimlik ürün seçimi ve en rahat hissedeceği giysi çeşitleri yer almalıdır. Yazın sıcak günlerinde yapılan doğum dikkat gerektirir. Gece serini veya terleyip kuruma gibi durumlar hastalık yaratabileceğinden dikkatli giysiler seçilmelidir. Kendiniz ve bebeğiniz için sağlıklı olmak ve huzurlu bir lohusalık yaşamak için kıyafet seçiminize dikkat etmelisiniz. renk,model ve beden seçenekleri ile lohusa pijama takımı modelleri de çok fazla rağbet görmekte, anneler özellikle bu kullanışlı ürünü tercih etmektedir. Alt üst olarak giyilen pijamalar emzirme saatlerinde de kullanım olarak oldukça rahat ve pratiktir. Sıcak mevsimlerde gerek kumaş türü gerekse kullanımı açısından mevsimi daha konforlu geçirmenizi sağlayacaktır.

Yazlık Lohusa Gecelik Fiyatları

Yaz aylarında doğum yapan kadınlar için bu duruma daha hassas yaklaşmak gerekir. Yazlık kumaş ve terletmeyen içerikli olması gerekmektedir. Sıcak günlerde sizi koruduğu gibi şık tasarımlarla da göze hitap etmelidir. Birbirinden farklı çeşit ve tasarımlardaki gecelik çeşitlerini incelenerek yazlık gecelik modelleri arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ödeme kolaylıkları ve ekonomik fiyat aralıkları sayesinde dilediğiniz her ürüne kolay sahip olacaksınız.