₺25,00 KDV Dahil
₺30,70 KDV Dahil
₺107,90 KDV Dahil
₺113,30 KDV Dahil
₺107,90 KDV Dahil
₺113,30 KDV Dahil
₺107,90 KDV Dahil
₺123,00 KDV Dahil
₺107,90 KDV Dahil
₺123,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺113,30 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
₺56,70 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
1 2 3 >

Yazlık Lohusa Terlik

Yazlık Lohusa Terlik

Heyecanlı bekleyiş ve doğum sonrası birçok ihtiyaç karşınıza çıkıyor. Hamileliğin son aylarında başlayan heyecanlı alışveriş maratonu içinde lohusalık döneminde gerekecek birçok gereksinim içinde lohusa terliği de vardır. Doğum odasından çıktığınız anda gerek bebek gerekse kendiniz için gerekli birçok ürün vardır. Henüz hastane odasındayken bile ihtiyacınız olacak bir üründür.geleneksel adetler içinde yer alan lohusa tacı ve terliği baş köşede mutlaka yerini almalıdır. Yumuşak kumaştan ve konfor içinde olan terlikler bu özel günün konseptine göre olur. Genellikle bebeğin cinsiyetine göre belirlenen renk seçiminde taç ve terlik üzerindeki süslemeler de hoş bir görünüm verir. Bu özel günlerin bir nevi sembolüdür bu ürünler. Kumaş ve tasarımı çok özel olan bu şık modeller yeni annenin evinde de rahatlıkla kullanabileceği konfor ve rahatlıkta olur.

Yazlık Lohusa Terlik Modelleri

Doğum sonrası hastanede ardından da evde kullanılan terlik çeşitleri rahat ve şık tasarımlarda olur. Sizi ziyarete gelen misafirlerin de hayran kalacağı modeller farklı renk ve tasarımlarla beğeni toplar. Rahatlığı kadar şık görünümüyle de dikkat çeken lohusa terlik yazlık ürünler yaz aylarında doğum yapan kadınlar için özel tasarım ve özel materyallerden üretilmiştir. Yazın sıcak günlerinde ayaklarınızı terletmeyen, yumuşak bir havlu kadar hassas ve cildinize zarar vermeyen bir içerikte olurlar. Oldukça süslü modellerin yanı sıra sade tasarımlı seçenekler de yer alır. Zevkiniz ve kullanım özelliklerine göre seçim yapılabilir. Farklı tasarım ve farklı renklerde bulabileceğiniz model seçenekleri online alışveriş kolaylığında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Yazlık Lohusa Terlik Fiyatları

Doğum sonrasında her ne kadar çok mutlu bir dönem olsa da yeni anne için yorucu ve uykusuz geçecek günleri de kapsar. Bu nedenle rahatlık ve ayak sağlığı çok önemlidir. sürekli koşuşturma içinde olunacağı için ayakların en sağlıklı koşullarda olması gerekir. Şık ve zarif oldukları kadar ayak sağlığına da uygun seçenekler sitemizin kategorilerinde sizin için sergilenmektedir. Ekonomik fiyatlar ve avantajlı indirimler ile ucuz lohusa terlik modelleri bulmanız hiç de zor olmayacaktır.